Заупокійна свічка спричинила смертельну пожежу в лікарні

МВС оприлюднило попередні дані розслідування трагедії в Косівській лікарні, де трапилася пожежа.

Про це інформує МВС, пише Dailylviv.com.

28 грудня у реанімаційному відділенні Косівській лікарні, що в Івано-Франківській області, спалахнула пожежа, внаслідок якої загинули люди.

“У реанімації працювали одночасно 5 кисневих концентраторів, що створило умови для перенасиченості повітря киснем. Після трагічної загибелі одного з пацієнтів лікарні від covid-19, один із співробітників закладу, за традицією, поставив заупокійну свічку. Від контакту відкритого вогню з перенасиченим  киснем повітрям в реанімаційній палаті миттєво  зайнялося медичне обладнання, тканина та інші предмети… У таких умовах швидкого поширення пожежі було не уникнути.

За таку страшну помилку і людям, і державі довелося заплатити дуже високу ціну – загинуло троє людей. Наразі лікарі борються за життя тих, хто отримав травми, а ДСНС проведе невідкладні перевірки лікарень на стан пожежної безпеки.

Проте ми вже зараз закликаємо керівників медичних установ суворо заборонити використання відкритого вогню в реанімаційних відділеннях та поблизу кисневого обладнання”.

Пожежі на Львівщині: як упередити

Норматив прибуття на пожежу – до 20 хв: на Львівщині не до всіх населених пунктів рятувальники можуть доїхати вчасно

У Львові в пожежі загинули мати з сином (відео)

Двоє загиблих у пожежі в 16-поверховому будинку у Львові

Гасили цілу годину: у пожежі на Львівщині згоріла жінка

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.