Компенсацію за житло отримали більше 100 родин прикордонників

При розподілі коштів пріоритет надавався регіонам, запевняє Державна прикордонна служба.

Загалом для цього виділено 142 мільйони гривень. При розподілі коштів пріоритет надавався регіонам. Це сім’ї військовослужбовців Державної прикордонної служби України в Житомирі, Харкові, Одесі, Львові, Чернівцях, Сумах, Ізмаїлі, Черкасах, Маріуполі, Борисполі, Подільську, Лисичанську, Херсоні, Чернігові та Києві. Серед прикордонників, хто отримав таку можливість – 7 інвалідів війни.

«106 родин прикордонників напередодні Нового року отримали реальну можливість придбати власне житло», – зазначив голова Державної прикордонної служби Сергій Дейнеко.

Це вже третій рік поспіль, коли сім’ї прикордонників отримують кошти для придбання житла. На це було спрямовано більше 450 мільйонів гривень, які отримали 455 родин військовослужбовців ДПСУ.

Крім того, забезпечення черговиків постійним житлом вивільняє службові квартири, які далі розподіляються серед персоналу. В попередні роки для повторного заселення службове житло отримали понад 120 прикордонників. Також десятки службових квартир для житлового фонду вивільняться і на початку наступного року.

Загалом у 2022 році на капітальне будівництво, придбання та реконструкцію житла закладені 200 мільйонів гривень.

За що голова ДПСУ преміює прикордонників

Курсанти академії ДПСУ посилять охорону держкордону на Львівщині

Віднині прикордонники мають більше прав з контролю, ніж митники: 6 причин

На Львівщині прикордонники і військові проходять вишкіл за стандартами НАТО(відео)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.