Шахтарям Львівщини віддали заборговану зарплату

30 грудня в ДП «Львіввугілля» надійшли кошти поворотної фінансової допомоги від ДП «Укрвугілля» на погашення заборгованості із зарплати.

Про це повідомило сьогодні ДП “Львіввугілля”, пише Dailylviv.com.

Ці кошти скеровано на виплату:

– 100% заборгованості із заробітної плати за липень-листопад 2021 року усім працівникам держпідприємства (у т.ч. і виплати, які не можна  здійснити з бюджетних коштів: оплата за лікарняні листки (п’ять днів за рахунок підприємства), молоко тощо);

– авансу за грудень 2021 року усім працівникам держпідприємства.

Кошти надходять на особові рахунки працівників.

Заборгованість із зарплати працівникам ДП «Львіввугілля» – відсутня.

Нагадаємо, що Міністерство енергетики та захисту довкілля майже два роки тому – у січні 2020 року – створило державне підприємство “Укрвугілля”.

Рішення про створення “Укрвугілля” було ухвалено з метою: усунення недоліків наявної системи реалізації вугілля, видобутого державними вугледобувними підприємствами; проведення єдиної держполітики щодо видобутку, переробки та реалізації вугілля; оптимізації структури ринку закупівель, зокрема імпортних; створення єдиної платформи для оперативного реагування на проблеми вугільної галузі.

Ідеєю створення ДП “Укрвугілля” було забезпечення належного та прозорого функціонування ринку вугілля, захист українського виробника від впливу неконтрольованого імпорту, а також сталого забезпечення потреб вітчизняних споживачів у дефіцитних марках вугілля.

Львіввугілля одержало кошти на часткову виплату зарплат шахтарям

Шахтарі протестували під ЛОДА: що їм пообіцяли

На Львівщині загинув гірник

У ДП Львіввугілля купили шахтарям фільтрувальні маски за завищеними цінами

ДП Львівугілля не має грошей на зарплати шахтарям з трьох причин

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.