У Національному парку Львівщини затримали польських туристів на позашляховиках

Учора, 29 грудня 2021 року, на території Самбірського району Львівської області (колишній Старосамбірський та Турківський райони) працівники Інспекції спільно із прикордонниками, лісовою охороною лісогосподарських підприємств та представниками правоохоронних органів зупинили трофі-рейд власників позашляховиків, які прибули з Польщі.

Про це інформує  Держекоінспекція Львівщини, пише Dailylviv.com.

Іноземні гості були в складі окремих груп, зорганізованих туристичним агенством PRZYGODY4x4.PL.

Зокрема, державними інспекторами виявлено факт заїзду 5 позашляховиків на територію природно-заповідного фонду в квартал 18 Дністрянського лісництва Старосамбірського ДЛГП «Галсільліс», включений до території новоствореного Національного природного парку «Королівські Бескиди», що є порушенням вимог Закону України «Про природно-заповідний фонд України».

На місці події на громадян Республіки Польща – водіїв транспортних засобів – було складено протоколи, що передбачене статтею 91 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Крім цього, з учасниками трофі-рейду було проведено роз’яснювальну роботу стосовно дотримання вимог природоохоронного законодавства при проведенні джипінгу на території України.

Складені протоколи будуть скеровані в Самбірський районний суд. Проводиться розрахунок заподіяної територіям природно-заповідного фонду шкоди.

На Львівщині застрелили козулю європейську. Вбивство оцінили в 32 тис грн

У Карпатах вбивають червонокнижних тварин для утвердження високого соціального статусу

Фірма Дубневичів нашкодила річці Дністер на 4 млн грн

Екоінспектори оштрафували керівника деревообробного підприємства на Львівщині

Фермери без дозволу видобувають на Львівщині підземні води

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.