На околиці Львова “виросте” новий масштабний житловий комплекс (ФОТО)

У мікрорайоні Збоїща збудують новий масштабний житловий комплекс із десяти багатоповерхівок. Таке рішення сьогодні у п’ятницю, 31 грудня, прийняв виконавчий комітет Львівської міськради, пише Львівський портал.

Житлово-будівельний кооператив «Розточчя» отримав містобудівні умови та обмеження на будівництво у 10 житлових багатоквартирних будинків із вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземною автостоянкою у районі вулиць Студинського та Нагірної.

Масштабний житловий комплекс на околиці Львова у мікрорайоні Збоїща буде розрахований на 1000 мешканців. Будівництво вестимуть на земельній ділянці площею 2,3 га.

Кожен із будинків передбачається, що матиме різну висоту, поверховість варіюватиметься від 2 до 9 поверхів. Загалом у майбутньому ЖК облаштують 580 паркомісць: 462 – у паркінгу, ще 128 паркомісць – на вулиці. Також тут збудують дитсадок на 320 місць.

Виконком дозволив забудувати земельну ділянку на 39%, а також встановив, що максимальна висота багатоповерхівок не повинна перевищувати 40,7 м.

Згідно з даними аналітичної системи YouControl, житлово-будівельний кооператив «Розточчя» існує з 2019 року. Керівником підприємства значиться Йосип Глинка.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.