Нові тарифи у громадському транспорті та чого Львів не втілив у 2021 році. Головне за добу

Коротко розповідаємо про головні новини минулої доби.

У Львові затвердили нові тарифи для проїзду у громадському транспорті. Це стосується як електричного, так і автомобільного пасажирського транспорту на маршрутах загального користування у Львівській міській громаді. Зміни необхідні для запровадження електронного квитка.

Тvoemisto.tv зібрало для вас ті обіцянки та наміри міста, які не вдалося реалізувати у 2021 році. У переліку недовершених планів – 11 пунктів. Детальніше переглядайте у матеріалі.

Під Новий рік у Львівській міській раді затвердили бюджет розвитку-2022. Його депутати називають складним, вони не прийняли рішення стосовно кредиту, який пропонували взяти чиновники. Йшлося про 546 мільйонів кредиту. Читайте, на що поділили кошти.

Коли та як в Україні традиційно святкували Новий рік? Що таке водіння «Маланки» та «Кози» та що означають ці дійства? Про це Tvoemisto.tv поговорило із Лесею Горошко-Погорецькою, кандидаткою історичних наук, старшою науковою співробітницею відділу етнології сучасності Інституту народознавства НАН України.

Наприкінці січня – на початку лютого у Львові та області можливе зростання кількості хворих на коронавірусну інфекцію. Аби цього не сталося, медики закликають усіх провести новорічно-різдвяні свята удома, не ходити у місця скупчення людей та не забувати про карантинні правила. 

У МВС планують оновити правила дорожнього руху. Запропоновані зміни стосуватимуться порядку використання фар, а також шин за сезонами. Проєкт та супровідні документи опубліковані на сайті МВС.

З Новим роком! Гарних вихідних!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.