Власниця скандальної сукні Христина Тишкун хотіла зробити фото з мером Львова, який їй імпонує

27-річна Христина Тишкун розповіла, чому вдягла таку сміливу сукню і як опинилась у міській раді Львова.

Про це розповів телеканал 1+1, пише  Dailylviv.com.

“Хочу одразу розставити крапки над і. Я не є держслужбовцем, я – не працівник Міністерства освіти і не державний службовець. До Львова я їхала не на офіційний візит і ніколи не була помічницею заступника міністра. Ми з Ігорем Миколайовичем працювали над спільним проєктом, він був головним ідеологом цього проєкту і куратором. Я була пов’язана з цим проєктом з боку медійності і комунікації, а не як його працівник”, – розповіла Христина.

За її словами, поїздка до Львова була її ініціативою.

“Я сама зі Львова, і напередодні католицького Різдва я хотіла провести час із друзями. Ігор Миколайович поїхав на зустріч. Я не брала участь у жодних перемовинах. Скажу чесно, хотіла подивитися на Андрія Івановича (міського голову Львова – ред.), він мені завжди імпонував, він мені цікавий як особистість, як професіонал своєї справи. Хотіла познайомитися і зробила фото”, – розповідає дівчина.

Вона зізнається, що розуміє, що її фотографії провокативні.

“Я хочу боротися з тим, з чим борються зараз жінки. Я називаю свою сукню протестом. Мене зачіпає з точки зору гендерної нерівності і проявів сексизму, з яким я стикаюся постійно. Мене оцінюють по моєму зовнішньому вигляду”, – говорить Христина.

Дівчина додає, що отримала купу хейту і погроз, а також на неї навішали ярлики і оцінили її розумові здібності за сукнею.

“Я просто одягла сукню”, – резюмувала Христина. Звільнення Гарбарука із займаної посади на іхню дружбу не вплинуло, заявила Христина.

Нагадаємо, що 24 грудня заступник міністра освіти Ігор Гарбарук перебував з робочим візитом у Львові. У рамках візиту він відвідав Львівську міську раду. Фурор викликав відвертий наряд помічниці Гарбарука Христини Тишкун, яка перебувала в поїздці разом з ним

28 грудня Кабінет Міністрів України звільнив заступника міністра освіти України Ігоря Гарбарука за його заявою.

Ексдружина Ігоря Гарбарука і мати його доньки Аріни, сексологиня та гештальт-психотерапевтка Анастасія Матюшевська не бажає коментувати скандал, в який потрапив її колишній чоловік через відверту сукню його супутниці.

Заступник міністра освіти вважає, що скандал у Львові йому підкинули

Заступник міносвіти вилучив свій пост-виправдання про скандальний візит з помічницею до Львова

У відповідь на скандальний візит заступника міносвіти до Львова відомий блогер створив новий логотип Міносвіти

Заступник міністра освіти віршем Кіплінга зізнався, що у Львові впало все, чим він жив

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.