У дитсадках Львова здорожчало харчування

У дитсадках міста Львова з січня 2022 року подорожчало харчування. Вартість, яку платитимуть батьки, стане вищою на близько 5–7 гривень. Про це у коментарі повідомила виконувачка обов’язків начальника управління освіти Львова Леся Васюта, пише “Тvoemisto.tv”.

Так, відповідно до вікових груп вихованців ціна зросте:

  • (ясла та молодша група) — для дітей віком від 1 до 3 років за триразове харчування батькам доведеться платити 25,80 грн (минулого року було 18,20 грн), тобто вартість зросла на 7,60 грн;
  • для дітей віком від 1 до 3 років за чотириразове харчування нова ціна 28,80 грн (минулого року було 24,20 грн). вартість зросла на 4,60 грн;
  • (середня та старша група) — для дітей віком від 3 до 6 років за триразове харчування ціна становитиме 33,60 грн (було 27,90 грн). Вартість зросла на 5,70 грн;
  • для дітей від 3 до 6 років за чотириразове харчування нова ціна 37,80 грн (було 32,50 грн). Тобто вартість зросла на 5,30 грн.

Чиновниця додала, що це при тому, що батьки сплачують 60 % за харчування, а решту вартості 40% оплачує місто. Загальна вартість за харчування, наприклад, дітей віком 1–3 роки з триразовим харчуванням становить 43 грн.

Леся Васюта повідомила, що ціна за харчування у садках зросла через нові вимоги та норми харчування. Із 1 січня 2022 року усі садки та школи працюватимуть за новим меню, який розробив відомий шеф-кухар Євген Клопотенко.

Додамо, що  цього року додали категорії дітей, які можуть харчуватися безкоштовно.

Це діти учасників АТО, учасників Революції Гідності, внутрішньо переміщених осіб, з багатодітних сімей, малозабезпечених сімей, дітей сиріт та позбавлених батьківського піклування, а також працівників закладів охорони здоров’я, які померли внаслідок коронавірусної хвороби та з особливими освітніми потребами, які виховуються в інклюзивних групах.

Останні дві категорії ввели минулого 2021 року.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.