За минулу добу російські найманці чотири раз порушили “тишу”

Від початку доби з боку збройних формувань Російської Федерації порушень режиму припинення вогню не зафіксовано.

Підрозділи Об’єднаних сил контролюють ситуацію та продовжують виконувати завдання з відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації, повідомляють в ООС.

Упродовж минулої доби, 1 січня, з боку російсько-окупаційних військ зафіксовано 4 порушення режиму припинення вогню.

В напрямку ШИРОКИНОГО противник відкривав вогонь з автоматичних і протитанкових гранатометів та великокаліберних кулеметів. Поблизу НОВОЛУГАНСЬКОГО російські найманці здійснили обстріл з гранатометів та стрілецької зброї.

У бік ВОДЯНОГО Донецької області окупанти відкривали вогонь з протитанкових гранатометів. Неподалік ЗАЙЦЕВОГО противник відкривав вогонь з автоматичних станкових гранатометів.

Втрат серед військовослужбовців Об’єднаних сил внаслідок дій ворога немає.

Завдяки зусиллям наших воїнів рубежі українських підрозділів залишилися незмінними.

Станом на 11 годину ранку, 2 січня, порушень режиму припинення вогню з боку російсько-окупаційних військ не зафіксовано.

Криміногенна ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил оцінюється як стабільна.

За минулу добу підрозділами поліції зведених загонів перевірено 2152 транспортні засоби, 2398 осіб, а також виявлено 10 адміністративних правопорушень та розкрито 17 злочинів.

Через контрольні пункти в’їзду-виїзду на тимчасово окуповану територію прослідувало 48 осіб, а на підконтрольну Україні територію прибуло 48 осіб.

В порядку реалізації комплексу безпекових заходів в інтересах цивільного населення піротехнічні розрахунки ДСНС України зі складу Об’єднаних сил розмінували майже 1,5 гектари території та передали на знищення 54 вибухонебезпечні предмети.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.