Львівська дитяча лікарня отримала надсучасний апарат ШВЛ для реанімації новонароджених

Апарат допомагає дихати малюкам від 500 грамів.

Реанімація новонароджених Львівської обласної дитячої клінічної лікарні ОХМАТДИТ отримала апарат штучної вентиляції легень, який можна застосовувати для малюків вагою від 500 г. Про це йдеться у повідомленні лікарні.

За словами завідувачки реанімації новонароджених лікарні ОХМАТДИТ Галини Заремби, апарат оснащений модулем капнографії основного потоку (для вимірювання і графічного відображення концентрації вуглекислого газу у повітрі, яке вдихає чи видихає пацієнт під час дихального циклу. – ред.) для новонароджених, дітей та дорослих.

«Інноваційні рішення у цьому девайсі допомагають вентилювати малюків від 500 грамів, його можливості дозволяють обрати оптимальний режим з 38 можливих. Це чудовий інструмент для якісної респіраторної підтримки новонароджених», – каже Галина Заремба.

Вартість надсучасного апарату ШВЛ становить 1 млн 870 тис. грн. Його придбання стало можливим завдяки субвенції з державного бюджету на соціально-економічний розвиток.

Нагадаємо, що Львівська обласна дитяча клінічна лікарня ОХМАТДИТ включена у програму «Великого будівництва», тому для неї планують збудувати новий хірургічний корпус. Він буде розташований на території обласного перинатального центру, що на вул. Джорджа Вашингтона.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.