Трускавець залишився без води

Курортний Трускавець, що на Львівщині, з 3 січня залишився без водопостачання.

Про це повідомляє департамент з питань цивільного захисту ЛОДА.

У зв’язку з тим, що між ТзОВ «Трускавецький водоканал» та КП «Дрогобичводоканал» не укладений договір на водопостачання на 2022 рік, з 9:00 год. 3 січня КП «Дрогобичводоканал» припинило подачу води у м. Трускавець. Підписання договору заплановано на 4 січня.

Як повідомили Укрінформу у КП «Дрогобичводоканал», підприємство не надає послуги ТзОВ «Трускавецький водоканал» з 3 січня, оскільки старий договір про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення втратив чинність 01.01.2022, а надісланий проєкт нового договору ТзОВ «Трускавецький водоканал» не підписало.

«Зважаючи на постійні конфліктні коливання у взаєминах із Трускавецьким водоканалом, наше підприємство зафіксувало три стратегічно важливі умови у цьому проєкті договору. Зокрема, запропонувало встановити конкретні об’єми послуги, які ТзОВ «Трускавецький водоканал» збирається щомісячно купувати, передбачило чітку відповідальність у разі невчасної оплати, а також окреслило точку розмежування майнової належності щодо надання послуги з централізованого водовідведення», – зазначили в Дрогобичводоканалі.

А також повідомили, що станом на 3 січня 2022 року борг ТзОВ «Трускавецький водоканал» перед КП «Дрогобичводоканал» становить 12,5 млн грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.