У Львові успішно прооперували новонародженого малюка, якого гелікоптером доставили з Ужгорода (ФОТО)

Немовля, яке доправив вертоліт з Ужгорода до Львова,  прооперували. Хлопчику виконали встановлення стенту — спеціальної медичної трубки у артеріальній протоці. У нього почала підвищуватись сатурація та припинилося посиніння, пише “Варта1”, посилаючись на «Перше територіальне медичне об’єднання міста Львова».

Нагадаємо, Віктор — так звуть маля — народився в Ужгороді 18 грудня 2021 року. На 10 годині життя почав синіти, йому було важко дихати.

Для порятунку малюка транспортували у відділення інтенсивної терапії новонароджених Центру неонатології нашої Дитячої лікарні Першого територіального медичного об’єднання Львова. У дитини виявили вроджену ваду серця — важку форму аномалії Ебштейна.

«Сьогодні Віктору уже 18 днів. Після операції його стан стабілізувався. Наразі він перебуває в реанімації під цілодобовим моніторингом, та, можливо, потребуватиме ще кардіохірургічне втручання у майбутньому. Наші лікарі докладають максимум зусиль, аби хлопчик одужав та нарешті зміг відчути мамине тепло вдома»,  зазначається у повідомленні.

Як повідомляла “Варта1”, з Ужгорода до Львова відправили гелікоптер «повітряної швидкої» з новонародженою дитиною.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.