На Волині кіберполіцейські «підробляють» вимаганням грошей у вебкам-моделей (ФОТО)

Працівники Територіального управління ДБР Львова затримали старшого інспектора одного з відділів Департаменту кіберполіції у Волинській області під час одержання хабаря, повідомили “Варта1” у ДБР.

Як встановило слідство, поліцейський відшуковував в інтернеті вебкам-моделей з Волині.

Він встановлював особи моделей та призначав їм зустріч. Під час зустрічі правоохоронець погрожував дівчатам притягнути їх до кримінальної відповідальності за нібито розповсюдження порнографії, хоча жодних доказів таких дій у нього не було.

Уникнути покарання, за словами правоохоронця, моделі могли лише щомісяця сплачуючи йому по 300 доларів США. У такому випадку поліцейський обіцяв сприяти діяльності інтернет-моделей і попереджати їх про можливе проведення у них слідчих дій.

З грудня 2021 року до початку січня правоохоронець встиг отримати від різних заявниць 2,9 тисячі доларів США неправомірної вигоди.

4 січня його затримали під час отримання чергового хабаря — 1,5 тисячі доларів США.

Попередня кваліфікація: повторне вимагання та одержання неправомірної вигоди службовою особою (ч. 3 ст. 368 КК України).

Також перевіряється причетність до вказаного злочину інших поліцейських та керівництва відділу протидії кіберзлочинності у Волинській області.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.