Начальник львівського управління Держрибагентства налагодив хабарну схему. Оприлюднено тариф

На Львівщині повідомили про підозру начальнику управління Державного агентства рибного господарства у Львівській області в одержанні хабара.

Про це повідомили в офісі Генпрокурора, пише Dailylviv.com.

За даними слідства, підозрюваний організував схему одержання на систематичній основі коштів від суб’єктів господарювання за безперешкодне здійснення діяльності у сфері рибного господарства поблизу Львова без необхідних документів дозвільного характеру.

Службовець, створивши умови, за яких підприємець вимушений був надати неправомірну вигоду, щоб уникнути складання протоколу про адміністративне правопорушення, а також непроведення рибоохоронних рейдів, мав отримати через посередника – державного інспектора цього ж управління 30 000 грн.
Під час одержання неправомірної вигоди правоохоронці затримали посередника, а предмет неправомірної вигоди у вигляді грошових коштів вилучено.

Наразі вирішується питання щодо обрання начальнику обласного управління запобіжного заходу та відсторонення від займаної посади.

Досудове розслідування та оперативний супровід у кримінальному провадженні здійснюється територіальним управлінням ДБР, розташованим у м. Львові.

Згідно з інформацією на сайті Державного агентства меліорації та рибного господарства України, львівський підрозділ очочолює Леонід Миколайович Кравець.

Ставки на Львівщині облаштовували за хабарі

Більше половини ставків на Львівщині не мають належних господарів

Риба не витримує: Добротвірська ТЕС заявила, що має право нагрівати воду вище 45 градусів

На Львівщині рибалка витягнув з озера золотого карася, який занесений до Червоної книги

На Львівщині чоловік виловив причорноморського вирезуба з Червоної книги

На Львівщині на вимаганні хабара упіймали керівника лікарні

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.