У Львові повторно виставили на торги земельну ділянку у промзоні «Сигнівка»

У січні повторно відбудуться земельні торги у формі електронного аукціону із продажу ділянки площею 15 га на вул. Північній у промзоні «Сигнівка». Початкова ціна лоту – 87,4 млн грн. Про це Львівському порталу повідомили в пресслужбі Львівської міської ради.

Як зазначив заступник міського голови Львова з питань містобудування Любомир Зубач, заявки на участь у торгах приймають до вечора 11 січня. Самі ж торги відбудуться 12 січня 2022 року.

Нагадаємо, одну з перших ділянок у промзоні «Сигнівка» Львівська міська рада вирішила продати наприкінці 2018 року. Тоді йшлося про 15 га землі під промислове виробництво. Ділянку продали за 85,5 млн грн.

Новим власником землі стало ТзОВ «Дунапак Пекеджінг Ленд», стосунок до якого мав тодішній заступник міського голови Львова з фінансово-економічних питань Геннадій Васьків. Згодом місто вирішило провести власним коштом комунікації до цієї території.

Як писав Львівський портал, у 2020 році мерія надумала продати ще чотири земельні ділянки у промисловій зоні «Сигнівка», на чому заробила майже 170 млн грн.

Так, у грудні 2021 року ТОВ «Хірш Пороцелль» із другої спроби змогло купити майже 3 га землі у промисловій зоні «Сигнівка» у Львові. За ділянку австрійська фірма заплатить 17,3 млн грн.

Йдеться про 2,7 га землі, які виставили на аукціон у системі Prozorro ще наприкінці жовтня 2021, однак торги не відбулися через брак учасників.

Стартова ціна земельної ділянки становила більше 17,2 млн грн. Як і попереднього разу, на торги подався один учасник, ТОВ «Хірш Пороцелль», втім тепер його таки визнали переможцем. Зараз фірма запропонувала 17,3 млн грн за ділянку, хоча попереднього разу – 18 млн грн.

Найближчим часом міське управління земельних ресурсів має укласти з компанією договір купівлі-продажу.

Фото: Любомир Зубач

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.