Від завтра стартує реєстрація на пробне ЗНО

Пробне ЗНО відбудеться 19 та 26 березня.

Від завтра, 5 січня, і до 22 січня року на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти стане доступною програма реєстрації охочих узяти участь у пробному ЗНО. Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти.

Щоб зареєструватися, потрібно заповнити реєстраційну форму, зайти до особистого кабінету учасника пробного ЗНО за логіном і паролем, отриманими під час реєстрації, роздрукувати квитанцію, оплатити послугу з проведення пробного ЗНО, за 5-7 днів в особистому кабінеті учасника пробного ЗНО перевірити факт зарахування коштів.

Читайте також: ЗНО-2022. Якими будуть цьогорічні тести

Люди, які зареєструються для участі в пробному тестуванні, матимуть можливість:

  • ознайомитись із стандартизованими тестами, що відповідають вимогам Програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року;
  • виконати пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
  • дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час;
  • отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу (за бажанням);
  • психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;
  • навчитися ефективно розподіляти час;
  • оцінити свій рівень навчальних досягнень.

 

У 2022 році пробне зовнішнє незалежне оцінювання відбудеться:

  • 19 березня з української мови, української мови і літератури;
  • 26 березня з історії України, з математики, з математики (завдання рівня стандарту), з біології, з географії, з фізики, з хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької).

 

У день пробного ЗНО кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета. Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є платним. Вартість тестування визначають регіональні центри оцінювання якості освіти.

Нагадаємо, що Міністерство освіти і науки України затвердило календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2022 року. ЗНО наступного року розпочнеться 23 травня з фізики, а також у травні випускники шкіл складуть тести з хімії та української мови, української мови та літератури. ЗНО з інших предметів відбудеться з 1 по 17 червня 2022 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.