Виконком ЛМР для обслуговування бюджетних коштів вибрав один з трьох державних банків

Голова ЛОДА Василь Горбаль і міський голова Львова Андрій Садовий 9 травня 2010 року у Львові.

Три банки висловлювали бажання обслуговувати кошти бюджету Львівської міської територіальної громади у частині бюджету розвитку та власних надходжень бюджетних установ у 2022 році: “Укргазбанк“, “Ощадбанк“, “Державний експортно-імпортний банк України“.

Відповідні листи надіслали Львівській міській раді з обласної дирекції публічного акціонерного товариства “Акціонерний банк “Укргазбанк“, філії Львівського обласного управління акціонерного товариства “Ощадбанк“, філії акціонерного товариства “Державний експортно-імпортний банк України“. Про це повідомляє Dailylviv.com за інформацією сайту ЛМР.

Виконавчий комітет Львівської міської ради 31 грудня вирішив здійснювати у 2022 році обслуговування коштів бюджету Львівської міської територіальної громади у частині бюджету розвитку та власних надходжень бюджетних установ у Львівській обласній дирекції публічного акціонерного товариства “Акціонерний банк “Укргазбанк“.

Департаменту фінансової політики дано доручення укласти договір (угоду – DL) з Львівською обласною дирекцією публічного акціонерного товариства “Акціонерний банк “Укргазбанк“ щодо обслуговування коштів бюджету Львівської міської територіальної громади у частині бюджету розвитку.

Контроль за виконанням рішення про визначення державного банку щодо обслуговування коштів бюджету Львівської міської територіальної громади покладено на першого заступника міського голови – заступника міського голови з економічного розвитку Андрія Москаленка.

Рішення виконкому ЛМР підписав Львівський міський голова Андрій Садовий. 

В акціонерному банку “Укргазбанк“ держава в особі Міністерства фінансів України має 94,941% акцій. Інформація про 21 власника ще понад 5% акцій “Укргазбанку“ є на сайті банку. Серед них є колишній голова ЛОДА та нардеп від Партії регіонів Василь Горбаль, якому колись належала вирішальна частка власності  “Укргазбанку“.

Нагадаємо, що державних банків в Україні є чотири. Лише єдиний АТ КБ “ПриватБанк”, усі 100% акцій якого належать державі, не намагався поборотися за обслуговування бюджетних коштів Львова. 

У ЛМР назвали два банки, куди на депозити покладуть кошти територіальної громади

Кредобанк покинув список системно важливих банків НБУ

16 банків України надають підприємцям позики за програмою Доступні кредити 5-7-9%, – Уряд

 

1 Відповідь

  1. Це той, що на ладан дихає? Передбачливо!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.