Винники передавали Львову за один день майна на майже 5 млн грн

Світлина – скрін з відео Львівводоканалу.

В останній день минулого року виконком Львівської міської ради вирішив передати майно з балансу КП “Винниківське“ на баланс ЛМКП “Львівводоканал“.

Разом з переданням мереж централізованого водопостачання та централізованого водовідведення з балансу КП “Винниківське“ на баланс ЛМКП “Львівводоканал“ з Винників до Львова передано також виконання функцій виконавця послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення. Про це повідомляє Dailylviv.com з посиланням на сайт ЛМР.

Комунальне підприємство “Винниківське“ безоплатно передало з балансу підприємства на баланс Львівського міського комунального підприємства “Львівводоканал“ – як внесок до статутного капіталу – мережі і споруди централізованого водопостачання та централізованого водовідведення разом з усією технічною документацією на ці мережі і споруди балансовою вартістю 4 946 223,9 грн.

Термін виконання цього рішення був надоперативний – один день – 31.12.2021 року.

Відповідальні за його виконання – директор ЛМКП “Львівводоканал“ і директор КП “Винниківське“.

Про те, чи встигли керівники виконати це рішення, повідомлень поки що немає ані на сайті ЛКП “Львівводоканал”, ані на його сторінці у Фейсбуці.

«Львівводоканал» прокладає нову ділянку магістрального водопроводу

В Україні ризиковано пити воду з водогону, а де – безпечно

У Рудному на Львівщині досі немає питної води у водогоні

У Львові придумали, що робити з мулом у воді

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.