На Львівщині у січні люди відрами збирають в лісах гриби (ФОТО, ВІДЕО)

Цьогорічна нетипова для зими погода уже нікого не дивує. Однак подив викликає ситуація, коли у січні мешканці Львівщини діляться світлинами з грибами, пише “Варта1”, з посиланням на «Голос Прикарпаття».

У спільноті «Грибники Львівщини», мешканці області діляться світлинами «тихого полювання» у січні.

Ліси Старосамбірщини також не виняток. Микола Катрич тепер мешкає у Старому Самборі. Однак, навідуючись до рідного села Ріп’яни, у будь-яку пору, за будь-якої погоди, йде до лісу. А цьогорічний початок січня видався йому, направду, казковим. Він натрапив на лисички.

«Їх небагато. Але нормальні. Для смаження замало, але в суп свіжі взимку теж цікаво», — каже.

Микола гадає, що гриби могли вирости в кінці  листопада, тоді відразу випав сніг.  І вони  були, як «в морозилці»,  збереглися в  гарному стані.

«Сніг розтанув і тут я їх знайшов. Але то є моя думка… Як би там не було, але знайти гриби в січні, погодьтеся, непросто. Але мені це вдалося», — каже.

«Їду. Темно. На дорозі між Поршною і Солонкою стоїть жінка, голосує з відрами. Темнота. Думаю, підвезу. Сідає в машину з тими відрами. Питаю її — звідки? А вона мені: з лісу! По гриби ходила. В відрах, дійсно, дивлюсь — гриби : опеньки і юдине вухо (так вона назвала). Грибарі!», — зазначила 2 січня у дописі на своїй сторінці у “Facebook” Natalia Berezovska Tkahyk.

На сторінці спільноти оприлюднюють світлини грибів, які вдалося знайти у Брюховичах, на Сокальщині, на Дрогобиччині.

Лисички/Старосамбірщина Лисички/Старосамбірщина Гливи/Брюховицький ліс Гливи/Брюховицький ліс Гливи/Брюховицький ліс Гливи/Брюховицький ліс Фламуліна (зимові опеньки)/Львівщина Фламуліна (зимові опеньки)/Львівщина Фрамуліна/Дрогобич Фрамуліна/Дрогобич Фрамуліна/Дрогобич Фрамуліна/Дрогобич Фрамуліна/Дрогобич Опеньки/Поршна Опеньки/Поршна

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.