У Львові почав курсувати перший п’ятисекційний трамвай «Електрон»

Це перший з трьох нових п’ятисекційних трамваїв, який пройшов технічні випробування.

У Львові почав курсувати перший з 10 нових п’ятисекційних трамваїв «Електрон», які місто отримало в грудні минулого року. Трамвай курсуватиме на маршруті №8, що сполучає вул. Вернадського на Сихові з пл. Соборною в центрі міста. Відео запуску трамваю опублікував у Facebook керівник управління транспорту департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Орест Олеськів.

Нагадаємо, що перший такий трамвай передали місту на початку грудня цього року. Нові п'ятисекційні трамваї їздитимуть на 8-му маршруті, що сполучає Сихів із центром, бо це найбільш ефективна лінія, вона виділена і тут великий пасажиропотік. Нові трамваї закуплені за кошти Європейського інвестиційного банку. Місто отримало 12 млн євро на закупівлю десяти п'ятисекційних трамваїв.

Новий п'ятисекційний трамвай виробництва львівського концерну «Електрон» може вмістити 250 людей. Він є більш комфортним і легшим у керуванні, аніж попередні трамваї «Електрон». Загалом місто замовило 10 таких трамваїв. Вартість нового п'ятисекційного трамвая становить 1,9 млн доларів (разом із запасними частинами).

Додамо, що перший низькопідлоговий трамвай «Елетрон» у Львові з’явився у 2013 році. Упродовж 2014-2016 році Львів купив 8 трамваїв «Електрон». Більшість із них курсують на маршруті №8 на Сихів. Однак не всі вони виїжджають на маршрути. При цьому у жовтні на маршруті курсувало сім трамваїв, у листопаді  п'ять, а в грудні  лише два. Tvoemisto.tv з'ясувало у ЛКП «Львівелектротранс», чому така ситуація. 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.