До уваги водіїв: на трасі “Київ-Чоп” попереджають про глибокі ями та вибоїни

Служба автомобільних доріг порадила водіям бути особливо уважними та обережними на автодорозі  М-06 Київ-Чоп у Закарпатській області. Причиною такої заяви стали численні ями та вибоїни, які з’явилися на дорозі внаслідок опадів та завантаженості траси. Про це Служба автомобільних доріг повідомила у Facebook.

” через зношеність покриття та через інтенсивні опади, дощ та вологість, дуже швидко – протягом 6-12 годин – утворюються ями. Підрядні організації приділяють максимум зусиль для їх ліквідації. Однак, через несприятливі погодні умови та тривалий технологічний процес, 1 бригада за добу може ліквідувати тільки 15 квадратних метрів. На даний час на ліквідації ямковості на М-06 працює 5 бригад. Однак, ями у дощову погоду з’являються в більших обсягах, ніж її можливо ліквідувати.” – йдеться у повідомленні.

У Службі додали, що на даний час найбільше навантаження на автодорогу М-06 Київ-Чоп та на об’їзну Ужгорода. Це дороги з постійним транзитом не лише легкового, а й великовагового транспорту.
Зазначені дороги в попередні роки практично капітально не ремонтувалися, оскільки їхній стан, порівняно з іншими, був кращий.

Ділянки з аварійною ямковістю позначені дорожніми знаками. Велике прохання до учасників дорожнього руху бути обережними, звертати увагу на знаки, дотримуватися безпечної швидкості. – додали у автодорі. 

Також водіям порекомендували дороги, які поремонтовані від вибоїн.

“Інформуємо також учасників дорожнього руху, що дороги через перевали на Н-09 (Мукачево-Івано-Франківськ-Львів) , Р-21 (Долина-Хуст) та Н-13 (Львів-Самбір) відремонтовані і без вибоїн. Тому рекомендуємо планувати поїздки в сторону Львівської та Івано-Франківської областей саме через них.На 2022 рік заплановано повністю відремонтувати автодорогу Київ-Чоп на території Закарпаття”

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.