Львів’ян кличуть на коляду із дослідницею давніх пісень і на вертеп у гаю

Зібрали для вас святкові події у Львові на 7 січня.

Сьогодні, 7 січня, у день Різдва Христового, у Львові на площі Яворського біля Гарнізонного храму о 19.00 год відбудеться коляда із Уляною Горбачевською. Тvoemisto.tv транслюватиме подію на Фейсбук-сторінці і на Ютуб-каналі медіа-хабу, а також на сайті Тvoemisto.tv.

Також львів'ян та гостей міста запрошують сьоргодні на Різдво у Шевченківському гаю. У музеї просто неба відбудеться автентичне святкування Різдва із колядою з гуртом звіздарів із 14.00 до 16.30 год. Також там можна буде побачити мистецькі вертепи у різдвяній шопці гаю. Головне дійсто відбуватиметься на подвір’ї церкви зі с. Кривка.

Читайте також: Велика радість на світі настала. Старовинні колядки від Уляни Горбачевської

Уляна Горбачевська – співачка, дослідниця автентичних українських пісень та давніх духовних наспівів. За її словами, досліджувати старі колядки ще починав знаменитий Микола Лисенко та інші етномузикологи у 19 сторіччі. У 60-70 роках 20-го століття їх записували на «бабіни», а у 80-х – на касети. За словами дослідниці, дві найвідоміших мелодії світу базуються на наших народних наспівах. Зокрема, «Щедрик, щедрик, щедрівочка…», що у США її знають як «Carol of the Bells». А ще американський композитор Джордж Гершвін надихнувся колисковою «Ой ходить сон коло вікон» і написав арію «Summertime». Послухати старовинні автентичні колядки від Уляни Горбачевської можна тут.

Нагадаємо, що Тvoemisto.tv зібрало для вас підбірку головних локацій, де у Львові можна зробити новорічно-різдвяні фото.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.