Львів’ян запрошують долучитись до виготовлення ялинкових прикрас воїнам на Донбас

У неділю, 9 січня о 15.00, у приміщенні Міського палацу культури ім. Г. Хоткевича відбудеться майстер-клас з виготовлення ялинкових іграшок, які потім повезуть на Схід України для наших воїнів.

Про це розповіли у міськраді напередодні.

«Ялинкова іграшка – атрибут кожного свята в новорічно-різдвяний період. Ними ми прикрашаємо домівки, додаємо відчуття свята у робочі будні. Однак, зараз є ті, для кого ялинкова іграшка більше, ніж прикраса. Це символ миру, різдвяного тепла та домашнього затишку для тих, хто на війні», – кажуть організатори.

Для того щоб підтримати наших захисників та захисниць, Музей Гідності у Львові разом з Міським палацом культури ім. Г. Хоткевича, ГО «Культурний плай» та ГО «Студентське Братство Львівщини», проведе майстер-клас з виготовлення новорічних прикрас, які повезуть в район проведення ООС разом з «Волонтерським Вертепом».

Участь у майстер-класі безкоштовна за попередньою реєстрацією тут.

Майстер клас проведе Марта Саламін.

Всіх учасників просять мати з собою сертифікат про вакцинацію, негативний ПЛР-тест або довідку про одужання від коронавірусу.

Додамо, що «Волонтерський Вертеп» – ініціатива, яка вперше вирушила на Схід у 2015 році. Волонтери їдуть на Схід, аби разом із нашими Героями прославляти народження Христа, дякувати їм за мирне небо над нашими головами і привезти у зону війни частинку домашнього тепла, котре вони щиро жертвують для наших захисників.

До організації цьогорічного «Волонтерського Вертепу» на передову долучилися Музей Гідності у Львові, спільно з громадською організацією «АНТС».

Збір традиційних святвечірніх страв (пампухи, кутя, пироги) триває до 11 січня. Страви потрібно приносити в офіс Музею Гідності, що на вул. Князя Романа, 6, а також на вул. Словацького, 18.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.