Остапа Лозинського поховають завтра на Личаківському кладовищі

Прощання з Остапом відбуватиметься 8 січня в каплиці Стрітення Господнього, у старому корпусі УКУ на вул. Свєнціцького, 17.

“Прощання від 8.00. Парастас о 10.00. Чин похорону о 12.00. Хоронитимуть Остапа на Личаківському цвинтарі”, – повідомив львівський митець Роман Зінченко.

Відомий художник помер напередодні Святої вечері, 6 січня 2022-го року. Причиною смерті 38-річного митця стали укладення від коронавірусу.

Що відомо про Остапа Лозинського  Народився 3 квітня 1983 року у Львові. Навчався у Львівському державному коледжі декоративно-ужиткового мистецтва ім. І. Труша за напрямком образотворчого мистецтва, декоративного мистецтва, реставрації творів мистецтва. За цим же фахом здобув диплом магістра у Львівській Національній Академії Мистецтв. За своє життя Остап Лозинський був учасником великої кількості мистецьких проєктів, у багатьох з яких був безпосереднім куратором або ж співкуратором. Зокрема, серед найбільш знакових –  «Гуцульське Різдво», «Іван Руткович. Жовківський іконостас. До 310-ї річниці від часу створення», виставка «50 історій Львівського скансену» тощо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.