У Центрі обліку для бездомних людей організували Різдвяну вечерю

Вчора, 6 січня, працівники Центру обліку та нічного перебування бездомних осіб для людей, які отримують послуги в цій установі, накрили святвечірній стіл.

Тож до півсотні людей, які через різні життєві обставини не мають домівки, змогли спільно покуштувати традиційні святвечірні українські страви, повідомляють у міськраді.

Різдвяна вечеря, як і щороку, мала традиційні для українського столу страви. Це кутя, смажена риба, вареники, борщ, голубці, пампушки, узвар. Розпочали вечерю зі спільної молитви, а по завершенні – колядували.

В організації вечері працівникам Центру традиційно допомагали громадські організації, благодійники та підприємці, за що в установі їм дуже вдячні. Цього року, до слова, благодійники для кожного учасника вечері підготували ще й святкові подарунки. Кожен отримав пакунок, у якому були зимова шапка, рукавички, шкарпетки та інші необхідні речі.

Різдвяна вечеря у Центрі обліку та нічного перебування бездомних осіб відбулася уже тринадцятий рік поспіль.

Також в Українському католицькому університеті відбулась Вифлеємська гостина для 150 самотніх та потребуючих людей. Подію організували працівники та студенти навчального закладу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.