New York Times опублікувало карту розташування російських військ на кордоні України

Росія наростила військові сили в Криму, а також біля східного та північного кордонів України, через що в легкій досяжності опинився Київ.

Війська Росії оточили Україну з трьох сторін, зокрема у районі легкої досяжності Києва. Про це повідомив The New York Times, опублікувавши відповідну карту, пише КорреспонденТ.net.

Так, з початку 2022 року Росія перекинула до районів поблизу Луганська та Донецька ще п’ять батальйонних тактичних груп, у тому числі п’ять тисяч військових для посилення позицій дислокованих сил.

Крім того, значну кількість військових РФ відправлено до північних районів неподалік кордону України, зокрема до Клинців – у місці, де сходяться український, білоруський та російський кордони. Ці позиції розміщені у межах легкої досяжності Києва.

Ще три групи розташовані неподалік Воронежа. Ці війська, зазначає NYT, можуть становити серйозну загрозу у разі проведення воєнної операції. Ще одна – у районі Волгограда та дві – біля кордону з окупованими територіями на Донбасі.

У Краснодарському краї розмістили артилерію, ще частину – у Криму.

Зазначається, що ці війська є загрозою ескалації із сусідньою державою та “відкриттям нового фронту”.

Карта створена на основі даних від українських та західних джерел, незалежних військових експертів та супутникових даних.

Нагадаємо, вперше про нарощування російських військ повідомила The Washington Post, пише Українська правда.

В Міноборони України не підтвердили цю інформацію.

Видання Politico оприлюднило супутникові фотографії, зроблені 1 листопада на підтвердження того, що Росія знову концентрує війська та військову техніку на кордоні з Україною.

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов заперечив дані західних медіа про ймовірну концентрацію російських військ на кордоні з Україною.

Командувач Об’єднаними силами генерал-лейтенант Збройних сил України Олександр Павлюк запевнив, що українські війська готові до можливої ескалації конфлікту з боку Росії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.