Львів’янка Олена Стецків увійшла в топ-6 на етапі Кубка націй з санного спорту

Кубок світу триватиме сьогодні та завтра.

В латвійському місті Сігулда відбувся сьомий етап Кубка націй з санного спорту, у якому львів’янка Олена Стецків увійшла в топ-6. Про це повідомили в НОК України у Львівській області. 

«У змаганнях жінок на одномісних санках відмінно виступила учасниця двох зимових Олімпійських ігор (2014, 2018), львів'янка Олена Стецків», – пишуть в пресслужбі. 

27-річна спортсменка посіла шосте місце і кваліфікувалася на етап Кубка світу. У змаганнях брала участь також санкарка зі Львова Олена Смага, вона посіла 22 місце серед 38 учасниць. 

В змаганях чоловіків на одномісних санках учасник зимових Олімпійських ігор 2018 року в Пхьончхані, 26-річний львів'янин Антон Дукач з 11-го місця відібрався на етап Кубка світу. Трішки забракло щоб кваліфікуватися на головний старт Даниїлу Марціновському, який посів 19 місце. 

Додамо, що 7-й етап Кубка світу – вирішальний для здобуття ліцензій на зимові Олімпійські ігри 2022 року в Пекіні. 

Нагадаємо, що атлет з Львівщини виборов дві бронзові медалі відкритого Кубка з лижних перегонів. У перший день змагань – у старті з лижних перегонів Василь Кравчук виборов третє місце на дистації 5 кілометрів у класі сидячи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.