На кордоні з ЄС зріс пасажиро-транспортний потік: де утворилися черги на Львівщині

Сьогодні в пунктах пропуску фіксується збільшення пасажиро-транспортного потоку. Виїзд громадян з України переважає над в’їздом, особливо на ділянках кордону з країнами ЄС.

Про це інформує Держприкордонслужба, пише Dailylviv.com.

Зростання пасажиропотоку відбувається переважно через збільшення кількості громадян України, які прямують закордон після завершення новорічно-різдвяних свят.

Перед деякими пунктами пропуску, зокрема – «Краківець», «Шегині» та «Грушів», виникає скупчення транспортних засобів, які налічують в середньому від 80 до 150 автівок, як легкових, так і вантажних.

Водночас, черги відсутні перед пунктами пропуску «Ягодин», «Устилуг», «Угринів» та «Смільниця».

“Радимо подорожуючим особам, за можливості, обрати пункти пропуску з найменшим накопиченням автотранспорту.  
Крім того, для тих подорожуючих осіб, які не зробили ПЛР-тести на ковід за 24 години до в’їзду в Польщу, біля пунктів пропуску «Краківець», «Шегині», «Рава-Руська» та «Ягодин» працюють відповідні мобільні лабораторії – ця процедура також може уповільнювати прикордонно-митний рух”,- наголошують у Держприкордонслужбі.

Загалом за минулу добу, 8-9 січня, на західному напрямку кордон держави перетнуло 32,7 тис. осіб та 7,8 тис. транспорту.

Як зазначають у Держприкордрнслужбі, для забезпечення ритмічності пропускних операцій збільшено кількість прикордонних нарядів, аби пропуск був максимально швидким і водночас відповідав критеріям безпеки.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.