Зеленський просить Сенат США підтримати санкції проти “Північного потоку-2”

Президент України Володимир Зеленський закликав Сенат США підтримати законопроєкт про санкції проти “Північного потоку-2”

Про це Президент України написав у Twitter.

Як пише Еспресо, Зеленський подякував сенатору-республіканцю Теду Крузу, який домагався розгляду законопроєкту блокуванням призначень кандидатів Білого дому на дипломатичні посади та подякував лідеру демократичної більшості Чаку Шумеру, який погодився на розгляд проєкту.

“Дякую сенаторам Шумеру та Крузу за згоду поставити на голосування зупинку російського “Північного потоку-2”. Україна просить усіх своїх друзів у Сенаті США підтримати закон про захист енергетичної безпеки Європи S.3436″, – закликав Зеленський.

Нагадаємо, раніше Державний департамент США заявив, що законопроєкт, який висунув сенатор-республіканець Тед Круз про введення санкцій щодо газопроводу “Північний потік-2”, підірве “об’єднаний фронт” з Європою у протидії Росії, пише Українська правда.

6 січня видання Politico повідомило, що топ-демократи у Сенаті США послідовно підтримували санкції проти російського газопроводу “Північний потік-2”, але зараз готові послабити тиск на президента Джо Байдена у зв’язку з триваючими переговорами з Кремлем і можуть не підтримати проєкт, який змусив би його застосувати санкції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.