Henderson – зразок стилю у взуттєвому промислі

Італійське взуття – це визнаний стандарт якості у всьому світі, який також має виняткові бренди.

Henderson – кожна деталь заслуговує уваги

Італійське взуття – це визнаний стандарт якості у всьому світі. Причому це правило застосовується практично до всіх представників промисловості з цієї країни. Однак і серед них можна знайти виняткові бренди. Так ми хотіли б розповісти про бренд Джузеппе Баракко. Заснована в 1932 році компанія відповідально та самовіддано займалася виробництвом дорогих туфель. Спочатку під керуванням Джузеппе було лише 6 осіб, проте з часом компанія розвивалася та розширювалася. Завдяки зовнішній унікальності, винятковій якості та чудовій техніці ручного пошиття Henderson став досить відомим на батьківщині і згодом зміг запустити експорт.

У чому секрет успіху бренду. Він очевидний – любов до своєї справи, праця та високі стандарти. Доки інші думали, як заощадити, щоб відповідати запиту сучасного невимогливого покупця, компанія знайшла своє коло. Для таких людей компроміс – непотрібний захід, і Хендерсон це чудово розуміє. Саме тому кожен матеріал, задіяний у роботі, ретельно підбирається, проходить спеціальну обробку та перевіряється технологами. Звичайно ж марка використовує лише натуральні матеріали, у тому числі шкіру особливих тварин. Звичайно вона закуповується лише у перевірених, офіційних постачальників. Іншою важливою деталлю конструкцій є прошивка “blake sewing”. Вона дозволяє взуттю відмінно тримати форму і зберегти презентабельність на довгі роки, при цьому підвищуючи комфорт за рахунок еластичності.

Якщо ми згадали про зручність, то слід сказати, що, маючи величезний досвід в промисловості, марка розробила свої підходи до ергономіки, форми колодки та інших важливих складових комфортабельної ходьби. Завдяки цьому фірмові туфлі є чудовим вибором не тільки для формальних заходів, а й просто в офісній повсякденності. Завдяки високій якості виготовлення така обновка прослужить досить довго, при цьому благородно постарівши. Єдине – слід правильно доглядати за придбанням, використовуючи спеціально призначені для цього засоби. Докладніше завжди можна дізнатися у консультантів роздрібних магазинів. Завжди вибирайте тільки перевірених продавців, щоб уникати реплік. В Україні бренд офіційно представлений в інтернет-бутику Charisma. Тут вам гарантований ексклюзивний асортимент та великий вибір пропозицій. Крім того, магазин нерідко проводить розпродажі з привабливими знижками – відмінна можливість для придбання високоякісних товарів за гарною ціною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.