На українсько-польському кордоні утворилися черги. Де найбільше автомобілів

Загалом за минулу добу, 8-9 січня, на західному напрямку кордон держави перетнуло 32,7 тис. осіб та 7,8 тис. транспорту.

Сьогодні, у неділю 9 січня, на українсько-польському кордоні утворилися черги. По обіді у тягнучці на виїзд з України стояли маже п’ять сотень автомобілів. Про це інформує Західне регіональне управління Держприкордонслужби України.

По обіді на пунктах пропуску на україно-польському кордоні утворились затори, до 15:00 у тягучці простоювали 495 автомобілів. Найбільше автівок у «Краківці», станом на 15.00 було 170. У «Шегинях» – 155, «Грушеві» – 120 та «РаваРуській» – 50.

Немає черг на пунктах «Устилуг», «Угринів» та «Смільниця». Причиною черг у Держприкордонслужбі називають повернення українців закордон після новорічно-різдвяних свят.

Також, для туристів без ПЛР-тестів на коронавірус біля пунктів пропуску «Краківець», «Шегині», «Рава-Руська» та «Ягодин» працюють відповідні мобільні лабораторії, прикордонники кажуть, що це також може уповільнювати прикордонно-митний рух. Загалом за минулу добу, 8-9 січня, на західному напрямку кордон держави перетнуло 32,7 тис. осіб та 7,8 тис. транспорту.

Нагадаємо, що 15 грудня почали діяти зміни щодо перетину кордону для громадян, які прибувають до Республіки Польща з-поза меж Європейського Союзу (у тому числі з України). Так, під час перетину кордону подорожні мають показати негативний результат ПЛР-тесту, зробленого не раніше, ніж за 24 години до перетину кордону, рахуючи від часу, коли цей тест зробили. Його можна робити як в країні, з якої особа прибуває, так і на території Польщі. Важливо, що така вимога стосується, в тому числі вакцинованих осіб.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.