Смертельна «шістка»: пів століття тому у Львові сталася наймасштабніша трамвайна аварія

Цього дня 50 років тому сталась єдина в історії наймасштабніша аварія за участю львівського трамвая.

10 січня 1972 року на вулиці Городоцькій, поблизу цирку, переповнений вагон трамвая зійшов із рейок, внаслідок чого загинули тринадцятеро людей, що стояли на зупинці-острівці.

Трамвай врізався у школу, яка нині є правничою гімназією.

львівська правнича гімназія

Смерті, про які мовчали

Аварія сталась близько четвертої дня, однак радянська преса замовчувала факт трагедії, хоча того ж дня про це повідомили у «Голосі Америки». Щоправда, через день єдина газета «Вільна Україна» за 11 січня 1972 року в нижньому кутку третьої сторінки надрукувала:

«Виконком Львівської міської Ради депутатів трудящих висловлює глибоке співчуття рідним і близьким потерпілих при аварії трамвая в м. Львові 10 січня 1972 року. Для розслідування причин аварії, вжиття заходів з посилення безпеки руху міського транспорту та надання допомоги сім’ям потерпілих створена спеціальна комісія».

Інформаційне повідомлення КДБ УРСР за 10 січня 1972 р., яке містить інформацію про трамвайну аварію у Львові. Стор. 2
Джерело : Старі фотографії Львова

Після аварії зупинки-острівці (безпосередньо біля колії) посеред проїжджої частини, які були виділені бордюром і гарантували безпеку пасажирам, ліквідували, а також обмежили швидкість руху вагонів на спусках.

Умовне фото

Винуватицею трагедії стала 24-річна водійка Надія Макара. Вона керувала  двовагонним поїздом із моторного вагона «Gotha Т2-62» та причіпного «Gotha B2-62» німецького виробництва із №№ 472 та 572.

У вагонах тоді працювали два кондуктори Є. С. Михальська та М. Г. Новікова.

У довідній записці Львівського обкому КП України написали, що внаслідок аварії на місці загинули одинадцять людей, ще двох намагались врятували медики, однак їх не стало через чисельні травми у лікарняних палатах.

Тим часом існує версія про 26 загиблих. В офіційних джерелах стверджують, що внаслідок трагедії тяжко поранились шестеро осіб, п’ятеро — зазнали травм середнього ступеня та ще дванадцять — відбулися переляком та забоями.

Четверо загиблих були львів’янами, восьмеро людей мешкали в області та приїжджий — житель Чернігівщини зі села Городище.

Була інформація, що водійка Надія нібито заснула під час руху. Однак експертна комісія, що займалась розслідуванням трагедії, не підтвердила цього. Вважається: причина — у перевищенні швидкості.

Через чотири дні після аварії техкомісія висунула версію: Макара Надія Іванівна, проїхавши перехрестя вулиць Одеська/1 Травня (нині Городоцька)на затяжному схилі протяжністю 1076 метрів розвинула велику швидкість поїзда, внаслідок неправильного управління гальмами.

«Повні бункери піску свідчать про те, що водій не застосувала пісок для гальмування, що зобов’язана була зробити відповідно до інструкції. Кондуктори обох вагонів — моторного та причепного – своєчасно не вжили необхідних заходів щодо гальмування вагонів, не знаходились на місцях біля механічних гальм, як цього вимагає службова інструкція», – йдеться у висновках фахівців 14 січня 1972 року.

Наймасштабніша, але не найперша…

Електричні трамваї курсують Львовом майже 130 років. Аварія десятого січня на нинішній Городоцькій стала найтрагічнішою в історії, та до цього ставалась низка подібних інцидентів за участі трамвая.

«Старі фотографії Львова» переказують, що перша ДТП за участі трамваїв сталась через тиждень від початку пасажирської експлуатації електротранспорту у Львові — восьмого червня 1947-го.

Через місяць, у липні, зіткнулись кінний та електричний трамваї на площі Галицькій.

Преса австрійського та польського часів не барилася та висвітлювала подібні інциденти. Чого не можна сказати про трагедію, що сталась через чверть століття біля Львівського цирку.

Для прикладу, трамвайну аварію 1947 року, яка сталася на розі вулиць Коперника та Словацького, коли трамвай із несправними гальмами зійшов із рейок, завалився на бік та врізався в наріжний будинок, радянські «органи» замовчали так ретельно, що не відома навіть точна дата аварії, не те що відомості про кількість загиблих та травмованих. Про неї розповів хіба львів’янин Олександр Хохулін, відомий як «Манкурт» у своїх спогадах, бо в трамвайні аварії на вулиці Коперника травмувався його батько.

Підготувала Мар’яна КОВАЛЕНКО

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.