У Львові зібрали понад 800 тисяч гривень на стипендії для семінаристів

Перший такий захід відбувся у 2018 році під час святкування 50-річчя Владики Венедикта.

На стипендії для семінаристів Львівської духовної семінарії Святого Духа залучили близько 800 000 гривень. Це відбулося в межах доброчинного банкету «Різдвяна просфора», що проходив у Львові вже вп’яте. Як повідомляє пресслужба ЛМР, головним організатором заходу традиційно стала БО «Фундація Духовного Відродження» ЛА УГКЦ.

Ініціатива збору коштів на стипендії для семінаристів належить правлячому єпископу єпархії Святого Миколая з осідком в Чикаго владиці Венедикту. Перший відбувся у 2018 році під час святкування 50-річчя Владики. Відтоді й проводять захід «Різдвяна просфора» для залучення стипендій для семінаристів.

Цьогоріч до заходу долучилися архиєреї, зокрема, Митрополит Львівський УГКЦ Владика Ігор, єпископ-помічник Львівської Архиєпархії УГКЦ Владика Володимир, єпископ Чиказької єпархії УГКЦ Владика Венедикт.Прибули, аби стати меценатами стипендій для студентів семінарії підприємці, митці та інші благодійники.

Уперше меценатами стипендій стали священники-випускники Львівської духовної семінарії Святого Духа, які навчалися у закладі із часів виходу Церкви із підпілля та наразі провадять своє служіння як в Україні, так і поза її межами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.