В Офісі президента анонсували виплату підліткам тисячі гривень за вакцинацію

Станом на сьогодні 6,7 млн українців подали заявки на отримання допомоги в межах «єПідтримки».

В Україні можуть почати виплату тисячі гривень неповнолітнім, що пройшли повний курс вакцинації від коронавірусу. Відповідне завдання – підготувати окрему програму виплати 1 тисячі грн у межах програми «єПідтримка» для українських громадян віком 12-18 років – поставив президент Володимир Зеленський Кабінету міністрів під час наради сьогодні, 10 січня.

Як повідомили у пресслужбі Офісу президента, станом на сьогодні 6,7 млн українців подали заявки на отримання допомоги в межах цієї програми. У межах програми, за словами прем’єр-міністра Дениса Шмигаля, громадяни скористалися 1 млрд грн, із яких 35% коштів витратили на книжки, на кіно – 29%, залізничні квитки – 13%, театри – 12%, а спортклуби – 7,5% тощо.

Додамо, що показники захворюваності на Covid-19 продовжують демонструвати позитивну динаміку, зокрема на сьогодні кількість хворих становить 92,3 тис. осіб, із них госпіталізували 14,7 тисяч.

Нагадаємо, що ініціатива «єПідтримка», у межах якої кожен українець, який пройшов повний курс вакцинації від Covid-19, може отримати 1 тис. грн допомоги від держави, почала діяти від 19 грудня. 1 грудня рада виділила з держбюджету-2021 8 млрд грн на виплату коштів вакцинованим громадянам. Ініціатива працюватиме упродовж року, а отримані кошти можна реалізувати протягом 4 місяців. Як отримати виплату, пояснюємо тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.