На Львівщині обрали нового очільника обласної федерації боксу

Олександр Павелець в минулому вже очолював Львівську обласну федерацію боксу.

Сьогодні, 11 січня, на позачерговій звітновиборчій конференції Львівської обласної федерації боксу відбулись вибори президента, де одноголосно підтримали кандидатуру заслуженого працівника фізичної культури Олександра Павельця. Про це повідомили в управління молоді і спорту Львівської ОДА.

Олександр Павелець в минулому вже очолював Львівську обласну федерацію боксу. Також він обіймає посаду першого віце-президента Федерації боксу України.

Додамо, що також одноголосно делегати, сформовані з членів федерації, підтримали кандидатуру найтитулованішого боксера-професіонала Заходу України Андрія Котельника на посаді першого віце-президента федерації. Підтримку делегатів отримали і нові віце-президенти: Богдан Дзюнько, Володимир Костик, Олег Комар, Степан Продивус та Юрій Флюнт.

Попереднього президента Богдана Бурду боксерська спільнота вшанувала хвилиною мовчання. Він несподівно помер на рингу – під час боксерського тренування – у листопаді 2021 року у віці 55 років. Наприкінці серпня Богдану Бурді виповнилось тільки 55 років. Левову частину свого життя він присвятив розвитку боксу на Львівщині: спочатку займався сам, успішно виступав на змаганнях державного й міжнародного рівня, тренував, а останні 10 років очолював обласну федерацію боксу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.