Переваги та огляд апаратів клініки Idermic у Львові

Кожна жінка мріє якомога довше зберегти природну красу і прибрати перші ознаки старіння.

Якщо раніше для цього застосовувалися креми, то зараз на піку популярності апаратна косметологія і уколи краси. З їх допомогою можна подовжити молодість, підвищити еластичність і пружність шкіри, а також наситити колагеном, еластином. В цьому допоможе Клініка естетичної косметології idermic у Львові. На відміну від більшості клінік, організація пропонує не тільки якісний догляд і омолодження, але і турбується про здоров’я своїх клієнток.

Апаратне оснащення клініки idermic

Апарати клініки:

  • Прилад для smart ліфтингу. Це апарат, який розрахований на безопераційну підтяжку обличчя. З його допомогою можна прибрати брилі, поліпшити тургор шкіри, перешкоджати птозу нижньої третини обличчя, що трапляються у жінок з деформаційним типом старіння, до яких належать українки
  • candela laser pro – це апарат, який призначений для лазерного видалення волосся. Лазерна епіляція у Львові виконується з застосуванням олександритового лазеру, що дозволяє видаляти як тонкі, так і товсті волоски. Цей лазер вважається найбільш ефективним для видалення темного, жорсткого волосся.
  • Видалити небажану рослинність можна з використанням діодного лазеру. Це маніпуляція, яка застосовується для видалення волосся на обличчі.

Переваги клініки idermic

Однак в клініці можна не тільки поліпшити стан обличчя і шкіри, але ще й позбутися целюліту. У цьому допоможе косметолог Львів, який використає апарат для кріоліполізу. У ньому використовуються низька температура, яка впливає на підшкірно-жирову клітковину. Завдяки цьому стінки і капсули жирових клітин руйнуються, зникає целюліт.

Основна проблема, з якою стикаються молоді дівчата, це зовсім не старіння, а надмірне виділення себуму, а також виникнення запалення. Це пов’язано з гормональною перебудовою, що часто сприяє появі вугрів, прищів і висипу на обличчі. У клініці idermic можна усунути запалення, а також прибрати закупорку пор, з використанням вакуумного чищення шкіри. Це спеціальне обладнання, яке висмоктує вміст пор, м’яко їх очищує. Для усунення рубців після вугрового висипання, в клініці використовують лазерне шліфування, з використанням апарату Lumenis М 22.

У клініці застосовуються відомі міжнародні протоколи для лікування великої кількості шкірних захворювань. Крім того, косметологи використовують індивідуальний підхід, обираючи тактику лікування для кожного конкретного пацієнта. Завдяки цьому при омолодженні використовуються методики, які визначають тип старіння, а також властивості шкіри. Клініка пропонує збільшення губ у Львові з використанням гіалуронової кислоти. Індивідуальний підхід і велика кількість апаратури, дозволяє підібрати найбільш підходящий варіант, який дозволить омолодити шкіру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.