Вакцинація дітей до 5 років та найзабрудненіші львівські перехрестя. Головне за добу

Коротко про головні новини за минулу добу.

Коронавірус втрачає 90% заразності через п’ять хвилин перебування на свіжому повітрі. Оскільки вірусні частинки залишають легені відносно вологими та багатими вуглекислим газом, вони швидко втрачають воду та висихають. Через це порушується здатність інфікувати клітини людини, але змінюється швидкість висихання частинок залежно від вологості повітря. 

Уже з квітня цього року Міністерство охорони здоров’я розглядатиме можливість вакцинації від коронавірусу для дітей від 5 років. Досвід інших країн, за словами головного державного санітарного лікаря України Ігоря Кузіна, де вже проводять такі щеплення, показує, що це безпечно.

У Львові демонтували ще шість тимчасових споруд, зокрема на вулицях Сихівській і Пекарській. 

Згідно з дослідженням найзабрудненішими перехрестями Львова є на шести: вул.Дорошенка – Словацького, пр.Червоної Калини, вул. Липинського – Хмельницького, вул.Шевченка – Ковча, вул.Городоцька – Збиральна. Більше тут.  

У Львівському обласному клінічному перинатальному центрі організують благодійний аукціон для того, аби придбати сучасний реанімобіль для передчасно народжених малюків. Свого реанімобілю у центрі немає, тому дуже важливо отримати його. 

Поет, політв’язень і один із представників «пізньошістдесятницької» генерації з Львівщини Ігор Калинець став Народним поетом України 2022 року. 

Із лютого цього року правоохоронці отримають підвищення заробітних плат. За словами міністра Дениса Монастирського, у держбюджеті на 2022 рік на підвищення зарплат правоохоронцям передбачили додаткових 2,8 млрд грн, із них на зарплати Нацполіції додатково виділили 1 млрд грн.

Упродовж 11-13 січня, через значне зниження температури повітря, зокрема й до мінус 15 градусів, у Львові діятимуть 27 пунктів обігріву для потребуючих.

Гарного Дня! 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.