Львівський муніципальний мистецький центр пропагує порножурнал (ФОТО 18+)

Львівський муніципальний мистецький центр пропагує, видає та поширює порножурнал. Про це у дописі “Варта 1” повідомила користувачка Олена Кавкун.

“В принципі абсолютно будь-що, якщо захотіти, можна запакувати під мистецький проектний соус. Навіть якщо це пропаганда розпусти і порнографічного сприйняття сексуальності, об’єктивація тіла подані як благонамірене мистецтво з трішки доданою шаржовістю.” – написала Olena Kavkun

Як розповідає Олена Ковкун: “Можна назвати її еротичним арт-зіном “Грішниця” і виставляти цей продукт фотографки з Луганська, Julie Poly, як вона сама сказала – “з нотками порнографії”, обидва його випуски, у створеній з міського бюджету міській галереї, якою є Львівський муніципальний мистецький центр під керівництвом Ляни Мицько. Мабуть планується демонструвати кожен новий випуск.

Отримала її офіційну письмову відповідь як держслужбовця про те що все гаразд, просто дуже шкода що я не зрозуміла суті проекту.” – додає дописувачка.

Також авторка зазначає, що журнал містить також рекламу київського БДСМ простору, який надає для втіх кімнати в оренду, сторінку якого кілька днів тому зробили приватною для перегляду. Що б не казали красиві слова про те, що “головними героями видання стали українські художники та художниці, чиї роботи розкривають тему через призму сексуальності, самопізнання, гендеру, інтимності” контент самого журналу і його сторінки в інсті говорить сам за себе.

“Поки Львівський муніципальний мистецький центр належить до підпорядкування міста цей допис в тому числі і для вас – Іван Остапович, як керівника Управління культури, Наталія Бунда, як керівника Департаменту розвитку, Галина Слічна, як заступника міського голови з гуманітарних питань, Андрій Москаленко, як першого заступника міського голови, і вас Андрій Садовий.

Львівська міська рада дуже кидається в очі виконання ЗУ “Про захист суспільної моралі” від 20 листопада 2003 р.; Указу Президента України “Основні напрямки розвитку духовності, захисту моралі та формування здорового способу життя громадян України” від 27 квітня 1999 р. *Коментар до Ст.301 ККУ, Порнографія – вульгарно-натуралістична, цинічна, непристойна фіксація статевих актів, самоцільна спеціальна демонстрація геніталій, антиетичних сцен статевого акту, сексуальних збочень, зарисовок з натури, які не відповідають моральним критеріям, ображають честь і гідність людини, спонукають до негідних інстинктів, предмети, в яких натуралізовано відтворено статевий акт у всіх фізіологічних подробицях з метою сексуального збудження.”” – додала Олена Ковкун.

Авторка додала і світлини мистецького продукту.

(фото 18+)

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.