На Львівщині приватизували 17 об’єктів: що купили і за яку ціну

Торік у Львівській області приватизували 17 об’єктів, до державного бюджету від приватизації скерували понад 641, 3 млн грн.

Про це інформує пресслужба ЛОДА, пише Dailylviv.com.

Серед об’єктів:

    окреме майно «Львівської виправної колонії (№ 48)» по  вул. Хуторівка, 2,  продали 3 червня  на аукціоні, (стартова ціна – 132,674 млн грн, зросла у майже 3 рази до 377,5 млн грн).
    окреме майно «Львівської виправної колонії (№ 48)» по  вул. Хуторівка, 4,  продали 3 червня на аукціоні (стартова ціна – 3,386 млн грн зросла у понад 8 разів до 30 млн грн).
    Рава-Руський спиртзавод  продали 14 травня (стартова ціна зросла з 27,7 млн грн  до 31,7 млн грн).

Як зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький, головна мета приватизації – перетворення непродуктивних активів на продуктивні шляхом залучення інвестицій в модернізацію активів.

“Прозора приватизація непрофільних державних активів забезпечить державі фінансовий ресурс до бюджету та податкові надходження від діяльності успішних бізнес-проектів, а місцеві громади – ревіталізацію занедбаної території, пожвавлення економіки та нові робочі місця”, – наголосив Максим Козицький.

Як повідомили у департаменті економічної політики, на сьогодні в Україні понад 3600 державних підприємств, якими керують 96 органів управління. Близько 1000 – непрацюючі, які вже можна лише ліквідувати,  борги перевищують вартість.

Зазначимо, найближчий аукціон об’єктів приватизації  заплановано на 15 лютого. Це окреме майно Вузлівського місця провадження діяльності та зберігання спирту ДП “Укрспирт зі стартовою ціною 10,  5 млн грн.

Мала приватизація у Львові: депутати визначили, що продаватимуть

На Львівщині повідомили, які підприємства готують до приватизації

Сховище у Львові площею 97 квадратів продали за понад 5 млн грн

На Львівщині продають водонапірну вежу і ще майже 20 будівель

На Львівщині з аукціону продають ще один спиртзавод

У Львові два о’бєкти потрапили під заборону приватизації. Перелік доповнюють

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.