11 доріг місцевого значення у гірських районах Львівщини відремонтує Укравтодор

Також заплановано будівництво трьох нових автомобільних доріг.

Львівська обласна державна адміністрація передала на баланс Служби автомобільних доріг у Львівській області 11 доріг загального користування місцевого значення. Їх планують відремонтувати цього року у межах програми «Мале Карпатське коло». Про це йдеться у розпорядженні голови ЛОДА Максима Козицького.

Читайте також: На Львівщині відремонтують 200 кілометрів доріг, щоби з’єднати туристичні центри Карпат

Так, капітальний ремонт здійснюватимуть на автодорогах сполученням Славське – Хащованя (14,4 км), Славське – Вигода (22,3 км), Хітар – Тухля  (25,1 км), (Київ – Чоп) – Плав’я (4,1 км), Східниця – Верхнє Синьовидне (20,7 км), Корчин – Дубина (4,3 км), Турка – Східниця (38,9 км), Верхнє Синьовидне – Дубина – Кам’янка (15,4 км), Бориня – Мохнате (30,3 км), Боберка – Бориня (26,8 км), (Київ – Чоп) – Сколе (3,5 км).

Крім того, у межах державної програми планують збудувати три нові автомобільні шляхи. Йдеться про дорогу Хащованя – Верхній Студений, яка з’єднає Львівську та Закарпатську області, дорогу Верхня Рожанка – Сенечів із Львівщини на Івано-Франківщину. Також про будівництво нового автошляху, що сполучить дороги Сколе – Славське та Славське – Вигода. Для них мають виготовити передпроєктну документацію.

Читайте також: Дорогу між Тухлею та Славським відремонтують за 370 мільйонів гривень

Нагадаємо, що цього року Служба автомобільних доріг у Львівській області капітально відремонтує дорогу державного значення Сколе – Славське пртяжністю близько 24 км.

Ділянки ремонтуватимуть в межах проєкту «Мале Карпатське коло» на території трьох карпатських областей – Львівської, Закарпатської та Івано-Франківської. Зокрема, на території Львіщвини йдеться про п’ять напрямків автомобільних доріг. Раніше в ЛОДА повідомляли, що у межах «Малого Карпатського кола» планують відремонтувати та збудувати 39 об’єктів на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення. Загальна вартість всіх робіт на місцевих дорогах становить 4,13 млрд грн.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.