Підозрюваний у суді зізнався у вбивстві Габріели Яцкович

Вчора, 14 січня, ввечері відбулося судове засідання щодо обрання запобіжного заходу підозрюваному у вбивстві Габріели Яцкович. Про це пише “Суспільне”.

Суддя Ужгородського міськрайонного суду Андрій Іванов присудив 60 діб під вартою без можливості внесення застави.

Підозрюваний повідомив, що посварився з 37-річною жінкою: “Вона погрожувала, що зателефонує до дружини і розповість про нас, хотіла, щоб я розійшовся з дружиною і залишився з нею. Я офіційно розлучений. Але з дружиною жили разом. Я цього не хотів навмисно робити, я цього не хотів”.

Ужгородська окружна прокуратура просила застосувати до підозрюваного тримання під вартою без можливості внесення застави.

“Клопотання вмотивоване тим, в частині без визначення застави, що особа підозрюється вчиненні кримінального правопорушення пов’язаного із насильством”, — сказав прокурор Артем Толочко.

Суддя Ужгородського міськрайонного суду Андрій Іванов присудив:

“Слідчий суддя постановив обрати: підозра у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого частиною статті 115, частиною статті 185 Кримінального кодексу України, запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком до 60 днів, а саме до 14 березня 2022 року без визначення розміру застави”.

Нагадаємо, тіло дівчини було знайдене 12 січня, до цього часу вона вважалася зниклою безвісти з 30 грудня.

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.