На Львівщині у лютому пройдуть навчання за стандартами НАТО

Цьогоріч бійців навчатимуть українські інструктори з допомогою спостерігачів-тренерів зі збройних сил країн-НАТО.

У лютому цього року прикордонники з Одещини поїдуть на Львівщину для спільного з військовослужбовцями ЗСУ тренування за стандартами НАТО. Про це повідомили в Державній прикордонній службі.

У Міжнародному Центрі миротворчості та безпеки, що на Львівщині, завершилася Головна конференція з планування навчання підрозділів в межах Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки – Україна (JMTG-U). До конференції долучилося понад 30 представників Держприкордонслужби, Збройних Сил України та США. Військові обговорювали двомісячне тренування прикордонної комендатури швидкого реагування Білгород-Дністровського загону та бригади ЗСУ, яке розпочнеться у першій декаді лютого і триватиме до початку квітня.

Цьогоріч бійців навчатимуть українські інструктори з допомогою спостерігачів-тренерів зі збройних сил країн-НАТО. Підготовка проводитиметься з використанням імітаційної системи моделювання бойових дій типу JCATS. Українські військові тренуватимуться за стандартами НАТО для того, аби набути кращого рівня взаємодії між складовими сектору безпеки України та взаємосумісності з військовими підрозділами країн Північноатлантичного альянсу.

Для довідки

Підготовка українських прикордонників в межах Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки – Україна була започаткована у 2020 році. За цей час діяти та взаємодіяти за стандартами НАТО навчилися прикордонні комендатури швидкого реагування Ізмаїльського, Сумського, Харківського та Львівського прикордонних загонів. Ці підрозділи також брали участь у міжнародних навчаннях Sea-Breeze, Rapid Trident та інших заходах, націлених на підвищення боєготовності та покращення взаємосумісності з іншими складовими сектору безпеки України та країн НАТО.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.