На Львівщині вакциновано 34% людей від 60 років

Ця категорія та сільське населення залишаються для країни пріоритетними.

Станом на сьогодні, 18 січня, на Львівщині вакциновано 34% людей від 60 років і більше. Про це повідомили у пресслужбі Львівської обласної державної адміністрації. 

«Загальна кількість вакцинованих осіб категорії «60+» по Львівській області становить 34%. Ця категорія залишається пріоритетною для країни, а також сільське населення», – йдеться у пресслужбі. 

Зазначимо, що сільське населення охоплене вакцинацією найменше, відтак у МОЗ планують активізувати роботу з цією категорією. 

Також додамо, що загалом у Львівській області щеплення від коронавірусу отримали 995562 людини, з них другу дозу – 937376, 104 – додаткову та 4828 – бустерну.

Нагадаємо, що Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України сьогодні отримав результати секвенування, де з 35 зразків РНК в 17 підтвердили штам коронавірусу «Омікрон». Водночас у 18 зразків зафіксували «Дельту». 

Ризики не захворіти нині підвищує бустерна доза вакцини від коронавірусу, однак її вводять тим, в кого минуло пів року з моменту отримання другої дози.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.