У парку «Горіховий Гай» посеред зими косили підлісок

Косили підлісок – маленькі дерева, які починають рости.

Учора, 17 січня, у Львові поблизу залізничних колій помітили трьох чоловіків, які працювали мотокосами вздовж колій у парку Горіховий Гай. Львів’янка Христина Дух-Зафійовська зняла це на відео і розмістила на своїй сторінці у Фейсбуку. 

«Січень місяць. Укрзалізниця косить траву. І їх три особи, косарі…», – каже вона.

У коментарях люди здебільшого почали висміювати таку роботу. Водночас, як повідомила керівниця управління екології та природних ресурсів ЛМР Олександра Сладкова у коментарі Tvoemisto.tv, косили не працівники парку, а залізничники, які зрізали молоді дерева та кущі. Це, додає вона, добре робити саме взимку.  

«У парку повідомили, що це не вони, а залізничники. Косили підлісок – маленькі дерева, які починають рости. І це абсолютно нормальна процедура, тим паче, що зимою це корисно, бо якщо це робити весною, то там вже можуть бути гнізда, мишу можна пошкодити, а зараз всі сплять, можна спокійно косити», – зазначила вона.

Речник Львівської залізниці Андрій Везденко у коментарі Tvoemisto.tv додав, що на залізниці проводять планові роботи з вирізки чагарників з допомогою кущорізів (мотокос). Такі роботи у колійному господарстві відбуваються регулярно, зокрема, обкошують від рослинності обабіч колії.

Нагадаємо, що вчора у Львові був снігопад та хуртовина. 

Вікторія Савіцька

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.