Лікарня на Орлика почала приймати хворих дітей із Covid-19

У львівській дитячій лікарні зараз вже троє хворих діток із коронавірусом.

У Львівській області фіксують одразу два штами Covid-19 – «Дельта» та «Омікрон». Рівень захворюваності дітей зріс від 5% до 10%. Від учора, 19 січня, у Львові хворих на коронавірус дітей знову почала приймати львівська міська дитяча лікарня, що на вул. Орлика. Про це Тvoemisto.tv повідомили у лікарні.

Зараз тут перебуває троє дітей, двоє з яких до року. Їхній стан середньої важкості, без кисневої залежності. Ще у 18-ти є підозри.

За словами керівниці центру педіатрії дитячої лікарні 1 ТМО Ірини Бережної, до цього часу лікарня була резервною, але через різке зібльшення хврих на коронавірус дітей, були змушені відкрити діагностично-ізоляційне відділення. Тут достатньо кисневих точок, є ковідні бригади медиків, куди входять анестезіологи.

Загалом тут розгорнули 30 лідок, але за потреби, у лікарні можуть розгорнути близько 100 ліжок. 

У Львівській обласній дитячій клінічній лікарні ОХМАТДИТ, станом на сьогодні, 20 січня, вже 80 дітей із підтвердженим ПЛР-тестом на коронавірусну інфекцію, при тому, що два дні тому було 66 дітей і це називали рекордною кількістю.

Як зазначили у коментарі Тvoemisto.tv в лікарні, стан усіх госпіталізованих дітей – середньої важкості. Ніхто з них не потребує апаратів штучної вентиляції легень.

Читайте також: «До них зараз особлива увага». Що варто знати про коронавірус у дітей

Нагадаємо, зараз в Україні поволі збільшується кількість госпіталізацій. Нову хвилю прогнозують на кінець січня 2022 року, а пік уже на лютий. Окрім цього, ця хвиля може бути триваліша, ніж інші. Детальніше читайте тут.

Також із квітня цього року Міністерство охорони здоров’я розглядатиме можливість вакцинації від коронавірусу дітей від 5 років. Досвід інших країн, за словами головного державного санітарного лікаря України Ігоря Кузіна, де вже проводять такі щеплення, показує, що це безпечно. 

Ольга Шведа

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.