«!Fest» закрив мережу магазинів «Два кроки від хати»

Сам бренд холдинг не продає.

Холдинг емоцій «!Фест» продав мережу магазинів «Два кроки від хати» у Львові. Однак це не означає, що проєкт закрили повністю та продали бренд. Натомість на цих місцях з’явиться новий оператор рітейлу. Про це у коментарі Tvoemisto.tv повідомив прессекретар «Холдингу емоцій «!Фест» Тарас Маселко.

Читайте також: У міській раді заявили, що одна із відомих мереж ухиляється від сплати податку. У компанії кажуть про наклеп

«Ми справді припиняємо роботу мережі «Два кроки» на тих локаціях, де ми були. Це не означає, що ми повністю закрили проєкт. Ми не віддаємо і не продаємо нікому бренд. Вирішили зосередитися більше на інших проєктах, тому що окремі напрямки – це доволі великий ресурс, щоб це було цікаво, і несло цінність для гостей. Власне, ми вирішили, що більше будемо зосереджуватися на роботі з ресторанними проєктами, і тому закрили «Два кроки», – прокоментував Тарас Маселко.

Мережа «Два кроки від хати» включала 8 магазинів у Львові. Натомість, на тих місцях працюватиме нова мережа супермаркетів.

На приміщеннях магазинів вже розміщені оголошення про набір на роботу касирів. Як виявилося, за вказаним номером телефону шукають працівників для мережі «Рукавичка». Однак у коментарі Tvoemisto.tv за цим телефоном повідомили, що інформацію про придбання мережею «Рукавичка» магазинів «Два кроки» нададуть у відповіді на офіційний запит.

За даними аналітичної системи YouControl, серед засновників ТОВ «Холдинг емоцій» !Фест» є «Компанія з управління активами «Актив» та «Холдинг емоцій «!Фест», який зареєстрований в Австрії. ТОВ «Холдиг емоцій»!Фест» заснований у 2011 році. Серез засновників Юрій Назарук та Андрій Худо. Основний вид діяльності − діяльність ресторанів, надання послуг мобільного харчування, а один з інших − надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна.

Мережа магазинів «Рукавичка» належить ТзОВ ТВК «Львівхолод», власником якої є підприємець Богдан Козак. Підприємство зареєстровано за адресою вул. Угорська, 22 у Львові. За даними аналітичної системи YouControl, він є засновником фермерського господарства «Дністровське», будівельної компанії «Атлантбуд-Всесвіт»,  компаній «Трансмонолітавто», «Укрінвестлімітед», «Зелений бір», «Осокір» та низки інших підприємств.

Юлія Осим

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.