В Парку культури демонтують 35-річний атракціон

Виконавчий комітет Львівської міської ради списав із балансу ЛКП «Львівський центральний парк культури і відпочинку імені Б. Хмельницького» атракціон «Орбіта», який пропрацював 35 років. Відповідне рішення прийняли 28 січня, передає кореспондент Львівського порталу.

Екстремальний атракціон «Орбіта» ввели в експлуатацію в Парку культури ще у 1986 році. Втім керівництво ініціювало його списання і демонтаж, адже вважає, що гойдалка вже може бути не до кінця безпечною.

«Ми хочемо вберегти гостей “Містечка атракціонів” від будь-яких травм і непередбачуваних ситуацій», – кажуть в адміністрації Парку культури.

«Орбіту» зараз оцінили майже у 54 500 грн. Попередньо відомо, що про заміну новим атракціоном поки не йдеться, оскільки на це потрібні кошти.

Зазначимо, у 2019 році в Парку культури  списали «Дзвіночок», який теж функціонував понад 30 років. Натомість тут встановили атракціон «Летюча машина». У 2018-му демонтували також і легендарний «Сюрприз», який на той час вже прослужив 39 років.

Загалом у Парку культури зараз працює більше десятка дитячих атракціонів: обертальні чаші, ланцюгова карусель, колесо огляду, «Вальс», карусель «Машинки», «Веселі гірки» та інші. Сезон тут стартує у квітні-травні, торік ціни на квитки підняли.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.