Лікарі розповіли про стан двох братів, яких збило авто у Самборі

Наступного тижня діти вже поїдуть додому.

9-річний Андрійко, якому чимало людей здавали рідкісну IV (-) кров для операції, як і його 5-річний братик Владик, почуваються значно краще. Дітей уже перевели із реанімації до травматологічного відділення. Про це повідомляє Перше ТМО Львова.

Хлопці потрапили у дитячу лікарню на Орлика минулої неділі. У Самборі на них з батьками на тротуарі налетів автомобіль. Владик мав важкий забій головного мозку, а його старший брат Андрійко – перелом обох ніг.

Андрія прооперували – ушкоджені кістки стабілізували за допомогою спеціальних імплантів, тобто виконали металоостеосинтез. Зараз лікарі спостерігають позитивну динаміку і якщо все буде добре, за місяць він зможе ходити самостійно.

Менший Влад приймає препарати для покращення мозкового живлення та поки перебуватиме у гіпсі.

Наступного тижня діти вже поїдуть додому.

Нагадаємо, що у Самборі автомобіль збив подружжя з двома дітьми, які стояли на тротуарі. Через аварію найбільше постраждав 9-річний хлопчик, якого доправили у дитячу лікарню на Орлика. Йому терміново потрібна була кров 4-ї групи з резусом мінус. Подружжя із своїми двома синами поверталося саме додому. Діти були на санчатах. В цей час на них наїхав автомобіль. Водій не впорався із керуванням і його занесло на тротуар, де саме йшла сім'я захисника України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.