Суд виправдав голову Львівської облради за преміювання самої себе

31 січня суд спростував висновки Національного агентства з питань запобігання корупції стосовно вчинення адміністративного порушення головою Львівської обласної ради Іриною Гримак, яка підписла розпорядженя про преміювання самої себе. Про це Львівському порталу повідомили в пресслужбі Львівської обласної ради.

В листопаді минулого року  НАЗК склало та направило до суду два адміністративних протоколи щодо голови Львівської обласної ради Ірини Гримак, яка підписала розпорядження про преміювання самої себе. НАЗК бачило в цьому конфлікт інтересів.

31 січня Галицький районний суд Львова прийняв постанову, якою визнав дії голови обласної ради правомірними та законними. Аргументувавши це тим, що  Ірина Гримак, підписуючи відповідні розпорядження, «діяла виключно на основі прийнятих обласною радою відповідних рішень».

Як пише видання Варіанти, протягом 2021 посадовий оклад Ірини Гримак варіювався від 12 до 19 тисяч гривень

Упродовж року голова Львівської облради отримувала різну платню, загалом зі всіма нарахуваннями вона коливалась від 40 до 77 тисяч гривень. А за липень Ірина Гримак заробила понад 187 тисяч гривень, 77 тисяч гривень із яких склала допомога на оздоровлення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.