У березні зерновози залізниці коштуватимуть на 100 грн дорожче

В Укрзалізниці розглядають можливість підвищення ставок на користування зерновозами у березні.

Про це під час наради із представниками зернового ринку заявив заступник директора департаменту комерційної роботи товариства Валерій Ткачов, передає Rail.insider, пише Dailylviv.com.

Посадовець розповів, що з огляду на високий відсоток утилізації зерновозів компанії (понад 85%) у товаристві не виключають можливість підвищення ставок на їхнє використання у березні на 100 грн (зараз вона становить 2100 грн/добу).

Підвищена ставка вже передбачена в оголошенні деяких торгів на маршрутні відправки у березні.

Валерій Ткачов також повідомив, що у лютому вже проведено три раунди торгів з розподілу зерновозів. Так, 2 лютого розіграли маршрутні відправки на 10—15 лютого. Із 1650 заявлених зерновозів реалізували всі. Середньозважена ставка становила 2418 грн. За два дні провели аукціони щодо групових відправок на той же період, де також розіграли 100% (750 вагонів). Середньозважена ставка сягнула 3147 грн.

Під час торгів 9 лютого щодо маршрутних відправок на період з 16 по 20 лютого відсоток реалізації трохи знизився, до 94,6% (1750 вагонів із 1850 виставлених). Проте середня ставка зросла — до 2479 грн.

Окрім того, представник УЗ зазначив, що наразі планується покращити клієнтоорієнтованість договору про надання послуг з організації перевезень вантажів залізничним транспортом, зокрема внести зміни до тексту додатка 1-5. Наразі передбачається переглянути питання резервування та, можливо, пом’якшити штрафні санкції.

Валерій Ткачов також попросив представників ринку надіслати свої зауваження та пропозиції.

Як повідомлялося раніше, до 1 червня в Укрзалізниці планують змінити підхід до планування перевезень зернових.

За три години з Рави-Руської до Варшави: на Львівщині розпочали новий транспортний проєкт

Зі Львова в Дніпро і назад: найпопулярніший залізничний маршрут перевезень автомобілів

Три вагони дизель-потяга їхатимуть зі Львова до Коломиї більше 6 годин: через Тернопіль і Чернівці

Укрзалізниця замінить старі радянські локомотиви на нові французькі

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.